17-latek bez uprawnień jechał pojazdem bez ważnych badań technicznych

Sąd rodzinny zdecyduje co dalej

  • 17 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

17-letni mieszkaniec gminy został zatrzymany kilkukrotnie do kontroli drogowej przez policjantów w związku z wykroczeniami, które popełniał w ruchu drogowym. Nieletni nie miał uprawnień do kierowania pojazdem, a do tego samochód, którym się poruszał - nie posiadał ważnych badań technicznych. Młody mężczyzna na swoim koncie ma zignorowanie znaku zakazu ruchu, przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym, a jeszcze innym razem spowodował kolizję z innym pojazdem. 


17-latek jeździł bez uprawnień 

Policjanci z zespołu do spraw nieletnich zebrali materiały w sprawie 17-letniego mieszkańca powiatu, który w ostatnich dniach kilkukrotnie zatrzymywany był do kontroli drogowej przez policjantów. Na swoim koncie ma zignorowanie znaku zakazu ruchu, przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym, a także kolizję z innym pojazdem. 

Nieletni nie tylko nie miał uprawnień do kierowania, ale również poruszał się pojazdem z nieaktualnymi badaniami technicznymi. Teraz materiały zgromadzone przez policjantów zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który zadecyduje o dalszym losie chłopaka. 

 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod

Komentarze