wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Action na Bemowie już działa!

Nowy market na Lazurowej

  • 03 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: Materiały prasowe

W środę, 29 grudnia, w Warszawie otwarto siódmy już sklep z sieci Action. Tym razem został on otwarty przy ul. Lazurowej 71A, na odcinki między Batalionów Chłopskich a planowanym przedłużeniem Człuchowskiej. Co dokładniej można znaleźć w Action? Sprawdźcie, w jakich godzinach otwarty jest sklep. 


Action na Lazurowej 

Acion przy Lazurowej ma powierzchnię 945 m2. Można więc wyobrazić sobie, że jest tam sporo towaru, wśród którego każdy znajdzie coś dla siebie. Market będzie działał w godzinach 9-21 od poniedziałku do soboty, a także od 9-20 w niedziele handlowe. 

Action wszedł do Polski rok temu, a teraz otworzyli już 7 sklep w Warszawie. To sieć sklepów z artykułami niespożywczymi. Asortyment nieustannie rotuje. Jak poinformowała sieć: 

Tym, co zdecydowanie wyróżnia sieć Action, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że dwie trzecie asortymentu dynamicznie rotuje, a w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Dzięki temu firma może szybko dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb konsumentów. Klienci bardzo to doceniają a ponadto wysoko oceniają jakość produktów.
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod