wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Bezpłatna mammografia w Starych Babicach - dla kogo i gdzie?

Warto się badać!

  • 09 października 2021
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Dobra waiadomość dla mieszkanek Starych Babic! 22 października 2021 przy Urzędzie Gminy, na ul. Rynek 21 można skorzystać z mobilnej pracowni mammograficznej. Są jednak pewne warunki, które trzeba spełnić. Sprawdźcie, jakie warunki spełniacie wy i skorzystajcie z opcji, jaką daje LUX MED Diagnostyka. 

Mobilna pracownia mammograficzna w Starych Babicach

Badanie się jest bardzo ważne! Dlatego właśnie LUX MED Diagnostyka zaprasza na wykonanie bezpłatnej mammografii 22 października 2021 roku. Mobilna pracownia będzie znajdowała się przy Urzędzie Gminy na ul. Rynek 21 w Starych Babicach. Badanie mogą wykonać: 

  • kobiety w wieku od 50 do 69 lat
  • kobiety ubezpieczone 
  • które nie miały wykonanego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzednim otrzymały pisemne wskazanie do powtórzenia badania po upływie 12 miesięcy 

Programem nie są objęte panie, które już miały wcześniej zdiagnozowane zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi. 

Rejestrować się można zarówno pod numerem telefonu (58 666 24 44), a także na https://mammo.pl/formularz/. Na badanie należy zabrać ze sobą poprzednie wyniki mammografii, o ile nie były wykonane w pracowni Lux Med. 

Pamiętajcie również o obowiązku zasłaniania nosa i ust! 

Badajcie się! To bardzo ważne! 
Dodaj komentarz

Przepisz kod