wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Co robić w Warszawie i w okolicach w weekend?

Nasze propozycje

  • 20 listopada 2021
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Pogoda zdecydowanie nie rozpieszcza. Warto wiedzieć więc, co robić w taki deszczowy dzień. Dlatego właśnie mamy kilka propozycji, co robić w weekend 20-21.11 w Warszawie, a także okolicach. Może wybierzecie coś dla siebie? 

Sobota - 20.11.2021

Jak co sobotę możecie wybrać się na różnorakie spacery (pod warunkiem, że pogoda dopisze!): spacer po ZOO, Łazienkach Królewskich, parku Wilanowskim, Ogrodzie Botanicznym czy po Powązkach Wojskowych. 

Możecie również wybrać się spektakl 20 listopada pt. "ORIANA FELLACI. Chwila, w której umarłam" w reżyserii Ewy Błaszczyk. To jej niesamowity monodram, który naprawdę trzeba zobaczyć. Bilety można kupić na stronie teatrstudio.pl. 

20 listopada w Kościele Świętej Trójcy, plac Małachowskiego 1, odbędzie się kolejna odsłona II Międzynarodowego Festiwalu Pianistycznego "Chopin w sercu Warszawy". 20 listopada wystąpi Adam Goździewski. Wstęp jest wolny, a koncert rozpoczyna się o 18. 

20 listopada (i 21-ego też!) odbędzie się kolejna odsłona 16. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Opowiadania MITO/LOGIE. Wpadnijcie do Mazowieckiego Instytutu Kultury na ul. Elektoralnej 12. Sprawdźcie cały program na https://www.facebook.com/events/553440395855188/


Niedziela - 21.11.2021

Jutro możecie wybrać się na ostatni spacer w tym roku pod nazwą "Spacer Śladem Radiostacji Babice". Udział mogą wziąć wszystkie osoby powyżej 12 roku życia. Spacer zaczyna się o 10, liczy 2 kilometry + powrót. Odbędzie się ze specjalistą ds. historycznych Domu Kultury Stare Babice. Jarosław Chrapek opowie wam wszystko, co powinniście wiedzieć.

W niedzielę w Hali Koszyki o 15 odbędzie się koncert Aleksandry Meisner i Natalii Magdziarz. Pierwsza z nich przygra na harfie, a druga na flecie. Koncert kameralny, niesamowity i magiczny. Tylko w Hali Kaszyki, całkiem za darmo. 

Uczniowie autorskiej szkoły muzyki rozrywkowej i jazzu - I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy zapraszają na koncert z okazji 90 rocznicy urodzin patrona szkoły pod nazwą "Komeda Komedzie". Posłuchajcie jak wspaniale koncertują. Musicie tam być. Wstęp wolny (występuje rezerwacja miejsc). Koncert rozpocznie się o 18 w Okęckiej Sali Wydowiskowej. 

Widzicie? Jest z czego wybierać! 
Dodaj komentarz

Przepisz kod