wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Co robić w weekend w Starych Babicach i okolicy?

Każdy znajdzie coś dla siebie!

  • 08 października 2021
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Zbliża się weekend! A jak weekend to trochę więcej wolnego czasu. Zamiast siedzieć w domu, można zdecydować się na wycieczkę rowerową, ale również na różnego rodzaju inne aktywności. Zobaczcie, co ciekawego będzie działo się w Starych Babicach i okolicach, i wybierzcie coś dla siebie. 9 października 

  • Gminny Eko Targ: na placu przed Urzędem Gminy Stare Babice (ul. Rynek 21), odbędzie się gminny targ, który potrwa od godziny 8 do godziny 14. Można będzie na nim kupić pełno wspaniałości prosto od właścicieli. Owoce, miody, pieczywo, ryby i innego rodzaju mięso.
  • w tym samym miejscu, o tych samych godzinach, ma rozpocząć się wyprzedaż garażowa, gdzie będziecie mogli nie tylko sprzedać, ale również kupić różnego rodzaju produkty za grosze. Inicjatywa bardzo ekologiczna i pozwalająca na pozbycie się zalegających nam rzeczy, z których już nie korzystamy. 
  • a wieczorem... o 18:00 w Domu Kultury w Starych Babicach, odbędzie się spektaklt "Pozamiatane". Koniecznie zapoznajcie się z opisem sztuki bo to może być coś dla was! Bilety kosztują 45 złotych. 

10 października 

W niedzielę od godziny 10 do 12:30 odbędzie się zwiedzanie pozostałości po Radiostacji Babice. Zobaczycie miejsca, które są wam doskonale znane, jak i te, o których nie mieliście pojęcia. Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Zabierajcie więc swoje dzieci (ograniczenie wiekowe: 12+!) na wycieczkę historyczną! 
Dodaj komentarz

Przepisz kod