Ferie zimowe - Stare Babice i Ożarów - jak spędzić wolny czas?

Pomysły dla każdego

Zdjęcie: Fotografia poglądowa

Już 31 stycznia w województwie mazowieckim zaczynają się ferie zimowe, które potrwają do 13 lutego. Dwutygodniowa przerwa od nauki to doskonała okazja zarówno do wypróbowania nowych rzeczy, sal zabaw i odpoczynku, jak i nadrobienia zaległości na przykład w książkach, filmach czy serialach. Sporo możliwości spędzania wolnego czasu oferują nam chociażby Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Izabelin czy okolice - w tym sama Warszawa. Co możemy robić i jakie atrakcje wykorzystać? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te pytania. 

Sale zabaw w Starych Babicach, Ożarowie Mazowieckim i okolocy


Zajęcia i pomysły na ferie - Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Izabelin

Dwutygodniowa przerwa od nauki to dla wielu uczniów doskonała okazja do nadrobienia zaległości w swoich zainteresowaniach i pasjach. Mają oni wówczas sporo czasu chociażby na czytanie książek, po które warto wybrać się do lokalnych wypożyczalni. Wiele osób chętnie sięga wówczas także pop filmy i seriale, które dziś są dostępne między innymi za pośrednictwem serwisów streamingowych. Młodzież może natomiast uczestniczyć w zajęciach i kursach online, które przygotują do ważnych egzaminów lub pozwolą podnieść umiejętności i kompetencje. 

Młodzież i dzieci chętnie korzystają również z możliwości aktywnego wypoczynku. Dużą popularnością cieszą się chociażby zajęcia z koszykówki, piłki nożnej czy siatkówki. Wybrać możemy się także na basen czy lodowisko. Na chętnych czekają także warsztaty tańca, jogi czy sztuk walki, które przygotowane zostały właśnie z myślą o feriach zimowych. Warto także raz na jakiś czas wrócić we własnym zakresie do szkolnego materiału - pozwoli to uczniom wrócić do szkoły bez zaległości. 

Szukasz rozrywki i ciekawych zajęć? Sprawdź boisko Stare Babice i szkoła tańca Stare Babice
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod

Komentarze