wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Łomianki: mężczyzna znęcał się nad żoną, dzieckiem i rodzicami

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

  • 24 listopada 2021
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Policjanci z komisariatu w Łomiankach zostali wezwani na interwencję domową. Zakończyła się ona zatrzymaniem 37-latka, który znęcał się nad swoją rodziną: żoną, dzieckiem, a także rodzicami. W momencie zatrzymania był nietrzeźwy. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Musieli również założyć tzw. "Niebieską kartę", która zakładana jest w momencie stwierdzenia przemocy domowej. 


Znęcał się nad całą rodziną 

Policjanci z komisariatu w Łomiankach zostali wezwani do awantury domowej. Kiedy przyjechali na miejsce zastali nietrzeźwego 37-letniego mieszkańca gminy. To on, według zebranych informacji, znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi najbliższymi członkami rodziny. Nie oszczędzał zarówno żony, dziecka i rodziców. Groził im pobiciem, a nawet pozbawieniem życia. W momencie zatrzymania miał 1,6 promila alkoholu. 

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i osadzili go w policyjnej celi. W tym czasie policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na postawienie mężczyźnie pięciu zarzutów. Decyzją sądu mieszkaniec gminy najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 
Dodaj komentarz

Przepisz kod