wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Miał nakaz opuszczenia lokalu i zakaz zbliżania się. Nie zastosował się do tego

Znieważył funkcjonariuszy

  • 05 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Dzielnicowi z komendy w Starych Babicach zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy, którego obowiązywał sądowy nakaz opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z matką i zakaz zbliżania się do niej. Podczas kontroli, jaką przeprowadzili policjanci, okazało się, że mężczyzna nadal znajduje się w lokalu pokrzywdzonej. Podczas interwencji, jaką podjęli policjanci, mężczyzna zaczął im ubliżać. 


Odpowie za wszystko przed sądem 

Przedwczoraj policjanci ze starobabickiej komendy udali się do jednej z rodzin na kontrolę przestrzegania przez sprawcę przemocy domowej sądowego nakazu opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną i zakazu zbliżania się do niej. Na miejscu jednak... zastali 31-latka, którego dotyczył nakaz opuszczenia lokalu i zakazu zbliżania do swojej matki. Jak udało się ustalić policjantom - 31-latek w ogóle nie stosuje się do sądowego wyroku, a pod wskazanym adresem przebywa od dłuższego czasu. Dzielnicowi zatrzymali więc mężczyznę. 

Podczas próby zatrzymania, mężczyzna znieważał funkcjonariuszy na służbie. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem, a za popełnienie wszystkich tych przestępstw grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod