wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Parówki faszerowała haczykami wędkarskimi. Usłyszała zarzut znęcania się nad psem

Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności

  • 14 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: KRP IV

Policjanci z komisariatu na Bemowie zajmowali się sprawą o znęcanie ze szczególnym okrucieństwem nad psem. Na komisariat zgłosiła się bowiem pokrzywdzona, która zawiadomiła, że jej pies cierpi z powodu zjedzonego pokarmu, w którym znajdował się ostry przedmiot. Kobieta dodała, że zabrała psa do weterynarza, gdzie przeprowadzono szczegółowe badania. Lekarz potwierdził podejrzenia kobiety. Policjanci zabrali się do pracy. 


Zarzut znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem 

Policjanci zebrali niezbędny materiał dowodowy, a następnie udali się do podejrzanej, która była znajomą właścicielki poszkodowanego psa. Została zatrzymana w swoim mieszkaniu i doprowadzona do komisariatu, gdzie usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Jak wynikało z ustaleń - kobieta wkładała haczyki wędkarskie do parówek, które z kolei rozkładała na klatce schodowej w bloku. 

Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. To jednak nie kończy sprawy - policjanci będą prowadzili dalsze ustalenia związane z tym zdarzeniem. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod