wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Psychicznie i fizycznie znęcał się nad swoją żoną

Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

  • 12 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

64-latek, którego niedawno zatrzymali policjanci, podejrzewany jest o to, że przez ostatnie kilka miesięcy znęcał się nad swoją żoną: zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i odpowie za swoje czyny przed sądem. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat pięciu. 


Znęcał się nad swoją żoną 

Po godzinie 22:00 policjanci zostali wezwani na interwencję w związku ze zgłoszeniem awantury domowej. Na miejscu w rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że jej mąż groził jej pozbawieniem życia. Wyznała, że kiedy jest nietrzeźwy, awanturuje się, szarpie ją, popycha, wyzywa i często staje się agresywny. 64-latek został przez policjantów zatrzymany i trafił do policyjnej celi. 

Z informacji, jakie uzyskali policjanci, wyszło, że mężczyzna miał nakaz opuszczenia mieszkania, ale kobieta pozwalała, aby 64-latek z nią "pomieszkiwał". Po zgromadzeniu materiału dowodowego postawiono mu zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną w warunkach recydywy. Decyzją prokuratora objęto go dozorem policyjnym, ma zakaz zbliżania się i kontaktowania się z pokrzywdzoną. 

Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod