wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Skradziony towar chowała do... dziecięcego wózka

Na kradzież z dzieckiem? Nie do końca...

  • 13 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o sklepowej kradzieży. Na miejsce pojechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam funkcjonariusze zastali pracowników wraz z ujętą za kradzież 24-latką. Jak udało im się ustalić - skradziony towar schowała do dziecięcego wózka, a następnie planowała opuścić sklep bez uiszczania opłaty. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Chowała wszystkie łupy w wózku 

Dochodziła godzina 13:00, kiedy dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Policjanci udali się na miejsce i w jednej z placówek handlowych zastali pracowników z 24-letnią kobietą z wózkiem. Jak udało się ustalić policjantom - weszła do sklepu z artykułami przemysłowymi i spożywczymy nie uiszczając za nie opłaty, a łupy chowając w wózku. Co ciekawe - w wózku znajdowała się lalka, ubrana w dziecięce ubranka. 

Towar trafił od razu na sklepowe półki, a nieuczciwa klientka została zatrzymana przez policjantów. Na komisariacie usłyszała zarzuty i teraz grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod