wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Trzy osoby podejrzane o kradzież katalizatora

Wpadli w ręce bemowskich policjantów

  • 22 listopada 2021
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Bemowa zatrzymali trzy osoby podejrzane o kradzież katalizatora. Wewnątrz pojazdu, którym poruszali się dwóch mężczyzn i kobieta, policjanci ujawnili skradziony katalizator, a także narzędzia, które posłużyły kradzieży. Podejrzani usłyszeli już zarzuty, za co grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Ukradli katalizator, mieli przy sobie narzędzia do kradzieży 

Późny wieczór. Bemowscy policjanci w trakcie służby zwrócili uwagę na opla, który stał obok zaparkowanego forda. W pewnym momencie opel odjechał - w środku znajdowała się kobieta i dwóch mężczyzn. Policjanci zatrzymali auto, aby sprawdzić o co chodzi. 


Podczas legitymowania, mężczyźni byli zdenerwowani. Jeden z nich miał odzież ubrudzoną piachem, a w kieszeni spodni miał czarne rękawiczki. W środku auta znajdowały się również narzędzia w postaci kluczy. Na tylnym siedzeniu leżał z kolei katalizator, a także brzeszczot i lewarek. Policjanci podejrzewali, że katalizator został skradziony z forda. Mieli rację. 

Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzani - mężczyźni w wieku 32 i 39 lat, a także kobieta w wieku 33 lat - usłyszeli zarzut dotyczący kradzieży katalizatora. Przyznali się do winy. Grozi im teraz do pięciu lat pozbawienia wolności. 




Dodaj komentarz

Przepisz kod