wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Tu zjesz pysznie w Starych Babicach!

Palce lizać!

  • 07 października 2021
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Jedzenie to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka. Bez jedzenia nie mielibyśmy szansy na normalne funkcjonowanie. Ale szkoda jeść jedzenie, które nie jest dobre. Dlatego właśnie wybraliśmy 5 najsmaczniejszych restauracji w Starych Babicach, które są IDEALNE na co dzień, ale również rodzinny, weekendowy obiad. Zobaczcie koniecznie, gdzie warto zjeść! 

Karczma u Gochy 

Ze Starych Babic prosto w góry jest całkiem dużo kilometrów. Ale wystarczy przyjechać do Janowa, na ulicę Andersa 74, aby zjeść coś w stylu góralskim. Ale nie tylko. Można również zjeść coś bardzo klasycznego, typowo polskiego. Ale co najważniejsze - niezależnie od tego, co zamówicie, zjecie z całą pewnością pysznie! Codziennie, od poniedziałku do piątku, możecie wpaść na przepyszne lunche w stylu polskim! 

Pierogarnia u Krokodyla

W Starych Babicach, na Rynku 14/5, możecie wybrać się do przepysznej pierogarni, gdzie do wyboru macie ręcznie lepione pierogi, smakowite naleśniki, ale również makarony i burgery. Przepyszne wyroby, których musicie spróbować. No i dzieci z pewnością znajdą coś dla siebie i zjedzą to, aż będą im się trzęsły uszy! Codziennie, w tygodniu, wydawane są tutaj przepyszne obiady (w porze lunchowej) w stylu polskim! 

 


Hedera

Nie tylko restauracja, ale również hotel! W tym wspaniałym, malowniczym miejscu, możecie np. wybrać się na pyszny lunch (od poniedziałku do piątku), ale również na weekendowy obiad. A jest z czego wybierać. Na pewno każdy, nawet wegetarianie, znajdą coś dla siebie. Pyszne mięsa, ryby i aromatyczne zupy. Jak chcecie zjeść pyszny lunch w tygodniu, o którym mówiliśmy, to przyjeżdżajce na Warszawską 344 w Starych Babicach. 

Livorno

Kameralna, rodzinna restauracja, która oferuje przepyszne włoskie dania. Znajdziecie tutaj zupy, ryby, kawałki mięsa, ale przede wszystkim makarony, a także przepyszne pizze. Jeśli lubicie włoskie dania - wspaniale trafiliście, bo Livorno to jest coś przepysznego. Wpadajcie na ulicę Reymonta 33 w Latchorzewie, a szczególnie od poniedziałku do piątku na przepyszne zestawy lunchowe. 

Złota Chochla

Na ulicy Okrężnej 52A znajduje się "Złota Chochla", która proponuje nie tylko catering, ale również dania kuchni polskiej, których skosztować można na miejscu. Dania są przepyszne i podbiją, z pewnością, każde podniebienie. Jeśli macie ochotę na dobry lunch, od poniedziałku do piątku czeka na was właśnie w "Złotej Chochli"! 

Wszystkie te miejsca są pyszne i warte odwiedzenia! Nie jesteśmy w stanie wybrać ulubionego!

W którym miejscu jedliście i jak wam smakowało? 
Dodaj komentarz

Przepisz kod